top of page
לקוחות מספרים על הסטודיו
"סוף סוף אנחנו עומדים לקראת סיום השיפוץ ואני רוצה להודות ולהמליץ על האדם שעשה את החוויה יותר נעימה ופחות טראומטית. פיטר הצליח לארגן חלל מאתגר לשני חדרי ילדים, בזמן שאחרים לא הצליחו והיה מוכן לייעץ בכל תחום ובכל זמן. תודה רבה"
משה בלוך
"לאחר רכישת דירה יד שניה, הגענו להחלטה שאנחנו רוצים לעצב אותה מחדש. פנינו לאדריכל פיטר קלייזמר שהציע מספר חלופות ולאחר בחירה של האופיצה המעודפת עלינו, הציג את התכנון והעיצוב העתידיים של דירתינו בפרטי פרטים במודל תלת מימדי. הצגה בתלת מימד נתנה לנו בטחון בהחלטות שקיבלנו ואפשרה להתקדם לקראת הביצוע בצורה חלקה. לאורך כל הדרך, פיטר הייה קשוב לבקשות והרצונות שלנו, הפגין יכולת מקצועית ויצירתית גבוהה ומצא יישום לפתרונות שהפכו מרעיון לביצוע ממשי. התוצאה של התכנון והעיצוב שקיבלנו דירה מודרנית, אלגנטית ומיוחדת עם נוכחות צבע שהופכת לדירה מזמינה וחמימה שנעים לגור בה ולארח."
איליה ומילה
"פיטר, אתה אדריכל מאוד מקצועי, בעל סבלנות רבה, דייקן ופרפקציוניסט בעבודתך. את הדירה שעיצבת עבורינו, זוהי יצירת אומנות אמיתית. התוצאה הסופית שקיבלנו לא רק יפה, אלא כל המרחב של הדירה מתוכנן היטב והינו שימושי ונוח (הדבר הכי חשוב עבורינו) . תודה רבה רבה לך!"
ילנה גלוזמן
"מאוד מאוד מאוד מומלץ!
תכנון ועיצוב חללי פנים וליווי הפרוייקט של הדירה מהקבלן.
הכול במקצועיות על ובסבלנות רבה.
מרוצים עד הגג (למרות שעד הגג ישנן עוד 14 קומות :)).
ממליץ בחום!"
סטניסלב גלוזמן
"אני רוצה להודות מקרב לב ל-ArchiSketch Studio על התכנון והתמיכה בפרויקט הספרייה בחלל ההמתנה של מכון הלב בבית חולים שיבא בתל-השומר. בעזרת הדמיות ממוחשבות של חלל ההמתנה והספריה שפיטר מ-ArchiSketch Studio יצר הצלחנו ליצור שיתוף פעולה פורה עם הנהלת הבית חולים וקבלת תמיכה שהביא ליצירת הספרייה בפועל. פרוייקט זה הוא חלק מהמהלכים לשיפור ושדרוג של חללי ההמתנה בהם שיבא החליטו להשקיע למען באי המקום ומשפחותיהם. אין לי ספק שכל הדמיות מעין אלה יעזרו לכל מי שמבקש לקדם פרוייקט אדריכלי/עיצובי בין אם במסגרת פרטית או ציבורית. ממליץ בחום !" 
אלכס זלצמן
"פניתי לפיטר לתכנון ועיצוב פנים לדירת קבלן במסגרת תמ"א 38. מלכתחילה תכנון קבלן לא התאים לי, הדירה היית בעלת תצורה מלבנית מארוכת עם מסדרון ארוך וצר, מטבח קטן וקיר טלוויזיה מרכזי שחילק את החלל הציבורי לשנים וחסם מבטים ומעבר אור ואוויר מחלון מטבח.  רציתי לקבל חלל ציבורי פתוח ומרווח, מואר ובעל פרופורציות ריבועיות. הייה חשוב לי לקבל אי מטבח מרכזי שימושי ונח, ספה נוחה לאירוח וצפייה בטלוויזיה.
למרות אילוצי הגיאומטריה של הדירה, פיטר הצליח לתכנן חלל בעל תחושת מרחב וגודל, פתוח ומואר. בזכות התכנון והעיצוב, התקבלה דירה בשפה מודרנית ונקייה בעלת אווירה צעירה עם צבעוניות מאופקת שעושה חשק גדול לגור ולארח בה.
מאוד נהנתי מהשרות האדיב והליווי שפיטר נתן"
איליה קולומינסקי
"Peter is very responsive, pays attention to details, and all in all pleasant to deal with. He also goes the extra mile to help you, e.g. when we needed to do some research about an adjacent piece of land. We can highly recommend Peter
Dina David
"בחום ממליץ על עסק הזה. בזמנו, שפניתי קיבלתי שירות מעולה , שבדיוק כלל את הצרכים שלי"
ברוך, צורן
"כשחשבנו לשפץ את הבית, באנו מתוך חלוקי דעות ונקודות מבט שונות לגבי איך הדברים אמורים להיות בפועל. פיטר הקשיב לכל הרצונות שלנו, למד העדפות שלנו, בחן אופציות שונות לתכנון, הסביר ונימק בסבלנות רבה עד שהגענו לחלופה שהיינו שבעי רצון ממנה. פיטר מאוד יסודי ודייקן, משתף כל דבר בתכנון ובביצוע. גם לאחר שהכין תכניות עבודה, פיטר הייה מעורב בכל שלבי השיפוץ בבית. הוא תיאם בין אנשי המקצוע והספקים השונים, פיקח על הנעשה בשטח ונכח במהלך העבודות מעבר לנדרש. פיטר הייה זמין לכל שאלה שהתעוררה והשקיע רבות כדי שהפרויקט יצליח בצורה הטובה ביותר. אנחנו מודים לפיטר על העבודה המקצועית, ליווי מסור לכל אורך השיפוץ עד המפתח. אנחנו מרוצים מאוד מהתוצאה – בית בעל מרחב, שימושי ונוח, קליל, מואר ואסטטי"
פבל וסבטלנה
"אחרי שיפוץ של כל הדירה אני ממליץ בחום על Peter Kleizemer - אדריכל מצויין, אמין, מקצועי, סבלני, עם דיוק בעבודה ללא פשרה מול קבלנים. קיבלנו דירה עם כל הדרישות והרצונות שלנו. תודה ענקית."
פבל קרבצ'נקו
"פיטר קלייזמר אדריכל בחסד עליון. איש מקצועי ממעלה ראשונה, אמין וישר. יודע את העבודה ולא הייתי מחליפה אותו באחר. נותן שקט תעשייתי והלוואי והייתי יכולה להעתיק אותו לכל יתר בעלי המקצוע בפרוייקט. ממליצה בחום!"
לורנה לוי
bottom of page